Hakkımızda

Aslında hakkımızda anlatabileceğimiz çok fazla şey yok. Bir gün sosyal medya sitelerini gezip tek tek okurken “neden bunların tek bir yerde olduğu bir web sitesi yok” diye bir düşünce ile SosMedBlog‘un hikayesi başladı.

Bu sitede neler var?

Bu sitede Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi sosyal medya bloglarının haberleri var. Hepsini tek bir yerde topladık tek tek dolaşmaktan kurtulduk :) Ama hemen söyleyelim haberlerin tamamını okumak için verdiğimiz linkten yine bu blogların yolunu tutmanız lazım.

Hangi bloglar var?

Dünya’nın en iyi bloglarından Mashable, Techcrunch, Hubspot ve Soshable ile beraber Türkiye’den ise Webrazzi, SosyalMedya.co, EticaretMag ve SosyalMedyaHaber.com var. Hepsi bu işi mükemmel bir şekilde yürüten bloglar ve çok kaliteli yazarları var.

Yeni bloglar eklenecek mi?

Zamanla sosyal medya çizgisinden uzaklaşan blogların artık olmayacağı gibi kalitesine güvendiğimiz blogları da keşfettikçe eklemeyi düşünüyoruz. Ancak çok fazla blog yer aldığında haber kirliliği olacağından dolayı optimum sayıda blog olmasına dikkat edeceğiz.

Siz bir şeyler yazmayacak mısınız?

Zamanla bizim de yazdığımız yazılar olacağı gibi siz takipçilerimizin yazılarını da yayınlamayı düşünüyoruz. Yazar olmak isteyen arkadaşlar yazılarını info@sosmedblog.com adresine göndererek bu ekibin bir parçası olabilir.

Siz kimsiniz?

Aslında ‘biz’ diye de bir şey yok. Bu blogu yapan, yöneten yazan sadece bir kişi var. Onu tanımak, takip etmek, iletişime geçmek isteyenler için sosyal medya profilleri aşağıda yer alıyor.

www.facebook.com/tokus

www.twitter.com/alprtks